LINE-UP
Muusikaga on elu ilusam!
Surfilaager20 esinejad:
PÄEV1 // NELJAPÄEV
19. juuli 2018
12:00 – 12:30
12:00 – 12:30
Avatakse väravad
12:30 – 16:00
12:30 – 16:00
My Hits
13:00 – 15:00
13:00 – 15:00
4D vahukunsti workshop
Tarrvi Laamann
Ehitatakse palmid ja tulukesed ja
koos palmide tõstmisega kell 16.00 heisatakse lipp rannal ja
laager saab avatud!
15:00 – 16:00
15:00 – 16:00
SUP jooga
16:00 – 16:30
16:00 – 16:30
Festivali AVAMINE
Trummishow, palmid ja lipuheiskamine - laager saab avatud!
16:30 – 18:00
16:30 – 18:00
My Hits
17:00 – 18:00
17:00 – 18:00
SurfiKool
Purjelaua algkoolitus
Lohesurfi algkoolitus
18:00 – 19:00
18:00 – 19:00
MyFit Zumba
19:00 – 20:00
19:00 – 20:00
MyFit Chillax
19:00 – 21:00
19:00 – 21:00
My Hits
21:00 – 22:00
21:00 – 22:00
Brazilian Luau Drums
François Archanjo
23:00 – 01:30
23:00 – 01:30
Bashment FM
Raadio 2
DJ Tarrvi Laamann
KillBaba (Bombillaz) ja J.O.C. (Def Räädu)
PÄEV2 // REEDE
20. juuli 2018
09:00 – 10:00
09:00 – 10:00
Wakeup Yoga
11:00 – 15:00
11:00 – 15:00
My Hits
11:00 – 12:00
11:00 – 12:00
SUP pilates
11:00 – 12:00
11:00 – 12:00
SurfiKool
Betti Vainküla, Toomas Pertel ja Martin Berkmann
Purjelaua algkoolitus
Lohesurfi algkoolitus
Purjelaua lastekoolitus - Betti Vainküla
Purjelaua lainesõit - Toomas Pertel ja Martin Berkmann
12:30 – 13:00
12:30 – 13:00
MyFit Brazil butt lift
13:00 – 14:00
13:00 – 14:00
Tugevate meeste ringtreening
12:30 – 13:00
12:30 – 13:00
PopUp loeng
Pandipakendi teekond: plastpudel
13:00 – 14:00
13:00 – 14:00
Ukulele workshop
Tutvustatakse ukulelet, õpetatakse mänguvõtteid, proovitakse pille
14:30 – 15:00
14:30 – 15:00
PopUp loeng
Pandipakendi teekond: plekkpurk
15:00 – 16:00
15:00 – 16:00
MyZumba
15:30 – 16:00
15:30 – 16:00
PopUp loeng
Pandipakendi teekond: klaaspudel
15:30 – 19:00
15:30 – 19:00
DJ Karinsmatic
16:00 – 17:00
16:00 – 17:00
SUP pilates
16:00 – 17:00
16:00 – 17:00
SurfiKool
Toomas Pertel, Martin Berkmann, Kristiin Oja ja Jane Aluve
Purjelaua algkoolitus
Lohesurfi algkoolitus
Varustuse t(r)immimine - Toomas Pertel ja Martin Berkmann
Lohesurf ainult naistele - Kristiin Oja ja Jane Aluve
17:00 – 17:30
17:00 – 17:30
SUP sprint #1
17:30 – 18:00
17:30 – 18:00
SUP sprint #2
17:30 – 18:00
17:30 – 18:00
MyFit abs
18:00 – 19:00
18:00 – 19:00
Minu esimene võistlus
19:00 – 20:00
19:00 – 20:00
Eesti Ukuleleorkester
21:00 – 22:00
21:00 – 22:00
Metsakutsu
22:30 – 23:30
22:30 – 23:30
Gram of Fun
00:00 – 01:00
00:00 – 01:00
Sibyl Vane
01:00 – 03:00
01:00 – 03:00
GüütteÖÖ
PÄEV3 // LAUPÄEV
21. juuli 2018
09:00 – 10:00
09:00 – 10:00
Morning body art
10:00 – 11:00
10:00 – 11:00
Ukulele hommikutinistus
10:00 – 10:30
10:00 – 10:30
Massaazhi algtõed
11:00 – 12:00
11:00 – 12:00
DJ Karinsmatic
11:00 – 12:00
11:00 – 12:00
SurfiKool
Betti Vainküla, Toomas Pertel ja Martin Berkmann
Purjelaua algkoolitus
Lohesurfi algkoolitus
Purjelaua lastekoolitus - Betti Vainküla
Varustuse t(r)immimine - Toomas Pertel ja Martin Berkmann
11:00 – 12:00
11:00 – 12:00
Ukulele workshop
12:00 – 12:45
12:00 – 12:45
MyFit body training
12:45 – 13:30
12:45 – 13:30
MyFit abs
13:00 – 15:00
13:00 – 15:00
DJ Karinsmatic
14:30 – 15:00
14:30 – 15:00
15:00 – 15:30
15:00 – 15:30
15:30 – 19:30
15:30 – 19:30
DJ Karinsmatic
16:00 – 17:00
16:00 – 17:00
SUP fitness
16:00 – 17:00
16:00 – 17:00
SurfiKool
Toomas Pertel ja Martin Berkmann
Purjelaua algkoolitus
Lohesurfi algkoolitus
Purjelaua lainesõit
17:00 – 18:00
17:00 – 18:00
MyFit meeste chillax
17:00 – 17:30
17:00 – 17:30
Koerte SUP
17:30 – 18:30
17:30 – 18:30
MyZumba
17:30 – 18:00
17:30 – 18:00
Spordimassaži koolitus surfaritele
19:30 – 20:00
19:30 – 20:00
Tänusõnad
Lõpetamine / autasustamine
Päeva autasustamine ja tänud sponsoritele,
tänud koolitajatele,
tänud võistluste korraldajatele,
tänud surfiklubidele,
tänud fotograafidele
20:30 – 21:30
20:30 – 21:30
Aftersurf vabakava
22:00 – 23:00
22:00 – 23:00
Def Räädu
23:00 – 24:00
23:00 – 24:00
Röövel Ööbik
00:00 – 01:00
00:00 – 01:00
Púr Múdd
01:00 – 04:00
01:00 – 04:00
DJ Raul Saaremets
AJAKAVA // PÜHAPÄEV
22. juuli 2018
10:00 – 11:00
10:00 – 11:00
Sunday stretch and relax
11:00 – 20:00
11:00 – 20:00
My Hits
11:30 – 12:30
11:30 – 12:30
SUP fitness
12:00 – 12:30
12:00 – 12:30
Massaazhi algtõed
12:00 – 13:00
12:00 – 13:00
SurfiKool
Purjelaua algkoolitus
Purjelaua algkoolitus lastele
Lohesõidu algkoolitus
Lainesõidu algkoolitus (purjelaud ja lohe)
Turvaliselt lohetajaks
Lohesurf edasijõudnutele
14:00 – 14:30
14:00 – 14:30
Spordimassaži koolitus surfaritele
14:30 – 15:30
14:30 – 15:30
SUP matk
20:00
20:00
Hakkame sättima
Def Räädu & J.O.C. - Suvepäike
PASSID JA PILETID
Pileti ostul nõustub külastaja Surfilaagri kodukorraga.
Kõik festivalipassid sisaldavad
- kõik lohe, purjelaua ja SUP surfikoolitused erinevatele tasemetele
- meeskondlikud ja individuaalsed võistlused võrkpallis, jalgpallis jpm.
- MyFitness treeningud ja jooga
- mängud, töötoad, loengud
- live kontserdid ja őhtused peod
- lasteala
Piletite kättesaamine
Piletid ja muu ostuga seotud info edastatakse kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile, kui klient on selleks soovi avaldanud e-posti aadressi avaldamisega ostu eelselt.

Juhul, kui piletid ei ole laekunud kliendi e-posti aadressile ühe tunni jooksul pärast tasumist, peab klient sellest koheselt informeerima.
Tasumine
Piletite eelmüük ja tasumine toimub Internetis läbi Ticketer keskkonna või koha peal festivalialale sisenemisel.

Eelmüügil enne ostu sooritamist kuvatakse keskkonnas kõik kliendi poolt sisestatud andmed sisestusvigade tuvastamiseks ja kõrvaldamiseks.
Õigus on jätta kliendi korraldus täitmata, kui klient ei ole täitnud kasutustingimusi või keskkonna juhiseid või ei ole tasunud ostu eest.
Lisavõimalused
Lisaks festivalipassile on võimalik juurde soetada:
- surfivarustuse rent
- surfi privaattunnid (vt SurfiKool+)
- majutus ja telkimine (vt Festivalist)
- parkimine festivalialal (vt Festivalist)
KONTAKT JA ASUKOHT
Kontakt
+372 502 27 57
info@surfilaager.ee
Aadress
Valgerand, Valgeranna,
88301 Pärnu maakond
Asukoht
Valgeranna Puhkekeskus
Pärnu kesklinnast (9,5 km)
MEESKOND
Helen Unt
Peakorraldaja
helen@surf.ee
+372 502 2757
Priit Valkna
Esinejad ja produktsioon
priit@watergate.ee
+372 509 1966
Ettie Mikita
Sponsorlussuhted
ettie@noice.ee
+372 5366 7334
Eneli Amur
Vabatahtlikud ja sport
eneli@noice.ee
+372 590 71011
Annika Valkna
Surf
annikavalkna@hotmail.com
+372 534 94626
Raahel Apsalon
Sotsiaalmeedia ja kodulehekülg
raahel@piritaseikluspark.ee
+372 550 5505
PARTNERID