7
6
päeva laagrini
Surfilaager 2014
Surfilaager 12.07

Surfilaager 2014!

Ametlik pressiteade! Surfilaager 2014 toimub Roosta Puhkekülas Kauaoodatud Eesti suurim surfisõprade kokkutulek Surfilaager toimub 10-13 juulil taas Roosta Puhkekülas. Neljapäevane festival toob kokku purjelaua ning lohesurfi harrastajad ning pakub nelja päeva jooksul kvaliteetset meelelahutust kogu perele. Südasuvel toimuva suurürituse eesmärk…

Loe edasi

Piletite eelmüük

Piletite eelmüük alates 23. aprillist! 300 kiiremale pakume võimalust osta piletid erihinnaga. Kiirusta ja anna sõpradele teada, sest koos on lahedam!

Loe edasi
Purjelaud

Varustuse rent

Selleks, et kõik soovijad saaksid surfivarustust ka isiklikult proovida tulevad laagrisse  kohale surfiklubid, kes laenutavad SUP-e, skimboard-e ja purjelaua varustust. Kontaktid varustuse broneerimise osas ilmuvad siia lehele.

Loe edasi

Rannaparklasse üksnes surfivarustusega autod!

Käesoleval aastal on rannaparkla reserveeritud surfaritele kes tulevad laagrisse oma surfivarustusega. Kuni 9. juunini saavad eksklusiivselt parkimiskoha soetada endale vaid EPL-i liikmed. Parkimiskoha hinnaks 15€. Kohtade arv on piiratud nii, et kiirustage koha broneerimisega. Parkla kohamaksu palume kanda MTÜ Eesti…

Loe edasi
maja

Majutus Roosta Puhkekülas

Majutuse müük Roosta Puhkekülas Surfilaagri ajaks on alanud! Täpsema info leiad Roosta Puhkeküla kodulehelt http://www.roosta.ee Huvilised kiirustage, sest majad lähevad nagu “soojad saiad”!

Loe edasi